Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky > Repeatery, transceivery, konventory >

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR

Cena:

4 249 Kč

Koupit za 4 249 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR: Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-LR ,,,,Transceiver SFP+ LC s jedním režimem,,Maximálně > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR - popis

nahoru

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-LR ,,,,Transceiver SFP+ LC s jedním režimem,,Maximálně

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Switche nebo Routery, Síťové karty, Firewally.

Nejlevnější 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR akční ceny - Levné 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR stojí 4 249 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Repeatery, transceivery, konventory.

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz