Archiv - Repeatery, transceivery, konventory

GBIC metalický modul 1000Base-T (pouze pro 4228G a šasi 4007), konektor RJ-45, dosah 100m, 3CGBIC93.

Technické parametry: * Bezdrátový konvertor s 10/100Mbit portem * Plug &a Play, nejsou zapotřebí žádné ovladače * IEEE 802.11b/b+, WiFi kompatibilní * Rychlost přenosu 22 Mbit * 64/128/256bitové WEP šifrování dat * Frekvenční rozsah: 2,4 - 2,462 GHz * Ro... více

Technické informace: Standard IEEE 802.11g, Frekvenční pásmo 2,4 GHz (DSSS) Kompatibilní se standardem IEEE 802.11b/802.11g Rychlost přenosu dat až 108Mbps (režim Turbo) Vybaven jedním 10/100 Ethernet portem, Auto-MDI/MDIX Podpora AdHoc nebo Infrastruktu... více

Technické informace: Konektory 2x RJ-45 Napájení Výstupní napětí 5 V

10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 550m, LC, TX:850nm, RX:850nm, multimode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 550 m Typ optického konektoru: LC Vlnová délka pro vysílání - TX: TX:850 nm Vlnová délka pro příjem - RX: RX:850 nm Typ vlákna: mu... více

SFP (Small Form Pluggable) transceiver pro optický multimódový kabel. Dosažitelná vzdálenost je 2 km. 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 2km, LC, 1xSFP slot, TX:1310nm, RX:1310mm, multimode Rychlost: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 Vzdálenost: 2km Typ optického konekt... více

10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 2km, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, multimode Rychlost: 10/100/1000 Mbit Base-TX/SX/LX Vzdálenost: 2 km Typ optického konektoru: LC Vlnová délka pro vysílání - TX: TX:1310 nm Vlnová délka pro příjem - RX: RX:1310 mm Typ vlákna: ... více

Linksys Powerline Wireless Network Extender Kit (1-port Fast Ethernet + 1-Port Fast Ethernet & AP) Pomocí elektrických zásuvek ve vaší domácnosti můžete rozšířit pokrytí vaší bezdrátové sítě. Ideální pro: • Přeměnu elektrické zásuvky na síťové připojení ... více

Linksys WAPPOE - Power over Ethernet KiT 12V Technické paramety: - Dvojdílná sada pro napájení zařízení po ethernet kabelu - Injektor združuje napájení a data do jednoho UTP kabelu - Splitter rozděluje z UTP kabelu napájení a dat&

WET54G - Wireless-G Ethernet Bridge (802.11g) Specifikace: "konvertor" jakéhokoli ethernetového zařízení do bezdrátové sítě Pracuje bez ovladačů pod Windows, Macintosh, Playstation, XBox Druh modulace: DSSS - 802.11g: OFDM, 802.11b: CCK -11Mbps/5,5Mbps, ... více

Planet MGB-L50, mini GBIC (SFP), 1000Base-LX, 50km Technické informace Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor, single-mode. Max. 50km.

Bezdrátový opakovač Netgear AC750 WiFi Range Extender EX6100 patří do nové generace inteligentních dvoupásmových WiFi opakovačů s extrémní rychlostí a je ideální pro nejnáročnější síťové aplikace. Jeho rychlost dosahuje v dualband režimu až 750 Mb/s, což... více

Specification - Uses home power lines, which are the most pervasive medium in households, with multiple outlets in every room. - Access, share and distribute information from all over your home Easily scalable with “no new wires” Plug in and Play - Flexi... více

Zatímco první verze elektrických síťových adaptérů bylo nutno k elektrické zásuvce připojovat dalším kabelem, AirLive HP-2000E se již zapojuje do elektrické zásuvky přímo, vystačíte si jen s jediným kabelem počítačové sítě. Samotná instalace je jednoduch... více

Key Features - Support LLCF ( Link Loss Carry Forward, Link Pass Through ). - Support LLR ( Link Loss Return ) for FX port. - Monitor the status of duplex/ link for both media via management module( MCB100) through Media Converter Chassis System (MCR116)... více

Technické parametry: Typ příslušenství: Příslušenství k sítím Charakteristika: Konvertor Ovislink MC1000TSC, 1000T-1000SX, multi-mode SC Key Features - Support LLCF ( Link Loss Carry Forward, Link Pass Through ). - Support LLR ( Link Loss Return ) for FX... více

OvisLink MC110TMC 100TX-100FX konvertor Technické parametry: * Typ příslušenství: Příslušenství k sítím * Charakteristika: Konvertor Ovislink MC110TMC, 100TX-100FX, multi-mode SC

OvisLink MC110TMT 100TX-100FX konvertor Technické parametry: * Typ příslušenství: Příslušenství k sítím * Charakteristika: Konvertor Ovislink MC110TMT, 100TX-100FX, multi-mode ST

OvisLink MC110TSC 100TX-100FX konvertor (15km) Technické parametry: * Typ příslušenství: Příslušenství k sítím * Charakteristika: MC110TSC 100TX-100FX konvertor, single-mode SC 15km

OvisLink MC113SC WDM konvertor TX:1310/RX:1550nm single-mode Technické parametry: Konvertor Ovislink MC113SC, WDM, TX:1310/RX:1550nm, single-mode Příslušenství k sítím

1 | 2 | 3 | další »