Kde jsem: Katalog > > > > >

OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC

OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC

OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, mul... není známa.

 

Popis produktu OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC: Technické parametry: Typ příslušenství: Příslušenství k sítím Charakteristika: Konvertor Ovislink MC1000TSC, 1000T-1000SX, multi-mode SC Key Features - Support LLCF ( Link Loss Carry Forward, Link... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC - popis

nahoru

Technické parametry: Typ příslušenství: Příslušenství k sítím Charakteristika: Konvertor Ovislink MC1000TSC, 1000T-1000SX, multi-mode SC Key Features - Support LLCF ( Link Loss Carry Forward, Link Pass Through ). - Support LLR ( Link Loss Return ) for FX port. - Monitor the status of duplex/ link for both media via management module( MCB100) through Media Converter Chassis System (MCR116). - Set duplex force, LLCF on/off, LLR on/off for FX, ports on/off via the MCB100 through MCR116. - Provides link down source port information. Specifications: - Protocol CSMA/CD - Number of Ports: 1 x 1000BASE-T with RJ-45 connector, 1 x 1000BASE-SX with SC connector - Diagnostic LEDs: Per unit: Power, Per port: Link/Activity - Dip Switch: Auto negotiation or Manual for FX, LLR enable or disable for FX - Network Data Transfer Rate: 100Mbps (Half-duplex), 200Mbps (Full-duplex) - Power Adapter 7.5VDC/1.5A - Power Consumption 6.0 watts. (max.) - Dimensions (W x D x H) 120 x 88 x 25 mm - Temperature Operating: 0 ~ 40oC, Storage: -25 ~ 70 oC - Humidity Operating: 10% ~ 90% RH Storage: 5% ~ 90% RG - Emission: FCC Class B, CE mark Class B, VCCI-B

Výrobce OvisLink

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Síťové karty, Switche, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC akční ceny - Levné OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OvisLink MC1000TSC 1000T-1000SX konvertor, multi-mode SC najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Repeatery, transceivery, konventory.


;