Repeatery, transceivery, konventory (TP-link) - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
Nalezeny 2 produkty

TP-LINK TL-SM311LM

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu ... více

od 559 Kč do 1 534 Kč

TP-LINK TL-SM311LS

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prost... více

od 619 Kč do 1 171 Kč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Repeatery, transceivery, konventory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Switche, Síťové karty, Ostatní aktivní prvky.

Repeatery, transceivery, konventory

Hledáte nejlevnější repeatery, transceivery, konventory? U nás si vyberete. Kategorie repeatery, transceivery, konventory obsahuje aktuálně 2 produkty. Zobrazené repeatery, transceivery, konventory je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které repeatery, transceivery, konventory prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější repeatery, transceivery, konventory, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné repeatery, transceivery, konventory. Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii