Planet FT-702S (Fast/opt-SC) single mode

Planet FT-702S (Fast/opt-SC) single mode zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet FT-702S (Fast/opt-SC) single mode není známa.

 

Popis produktu Planet FT-702S (Fast/opt-SC) single mode: Mini konvertory mezi metalickým vedením a optickým vláknem (100Base-TX/100Base-FX). Plně duplexní přenos 100Mbps až na vzdálenost 2km pro multimódové modely FT-701B, FT-702B, FT-703 a FT-704. Sing... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Planet FT-702S (Fast/opt-SC) single mode zatím nemá žádné recenze. Buďte první a napište recenzi.

;