Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod není známa.

 

Popis produktu Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod: Mini konvertory pro přechod mezi multi módovými a single módovými optickými vlákny (100Base-FX).Plně duplexní provoz až na 15km na straně single módového vlákna a na 2 km na straně multi módového ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod - popis

nahoru

Mini konvertory pro přechod mezi multi módovými a single módovými optickými vlákny (100Base-FX).Plně duplexní provoz až na 15km na straně single módového vlákna a na 2 km na straně multi módového vlákna. Model FT-722 s konektory SC,model FT-733 s konektory MT-RJ. Hlavní vlastnosti 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3m, single mode,9/125 _m 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3m, multi mode 50/125 _m,62,5/125 _m FT-722 -SC konektory FT-733 -MT-RJ konektor napájení z externího adaptéru

Výrobce Planet

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Síťové karty, Switche, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod akční ceny - Levné Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Repeatery, transceivery, konventory.


;