Kde jsem: Katalog > > > > >

Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST)

Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST)

Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX... není známa.

 

Popis produktu Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST): Hlavní vlastnosti 1 port 100 Base-TX,Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps)-IEEE 802.3 _ 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3 _, multi mode 50/125 _m,62,5/125... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) - popis

nahoru

Hlavní vlastnosti 1 port 100 Base-TX,Full Duplex (100/200 Mbps), AutoNegotiation (10/100Mbps)-IEEE 802.3 _ 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3 _, multi mode 50/125 _m,62,5/125 _m,dosah 2 km 1k MAC adres,128kB buffer,přepínání Store and Forward,neblokující FT-801 - ST konektor FT-802 -SC konektor napájení z externího adaptéru Specifikace Protocol IEEE 802.3u, 100Base-FX, 100Base-TX Specifikace kabelů a konektorů: Twisted Pair STP RJ45, Category 5 (EIA/TIA 568) Multi-mode Fiber 50/125, 62.5/125 _m Single-Mode Fiber 9/125 _m Twisted Pair STP 100 m / 328 ft. Multi-mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 2 km / 1.2 mi. (Full-Duplex) Single-Mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 15 km / 9 mi. (Full-Duplex) Rozměry: 70 x 94 x 26 mm (W x D x H) Váha: 210g (net weight) Napájení: 5V DC, 1A, max. Teplota: 0 to 40 degrees C Humidity 0-90% (non-condensing)

Výrobce Planet

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Síťové karty, Switche, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) akční ceny - Levné Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Planet FT-801 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (ST) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Repeatery, transceivery, konventory.


;