Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Planet FT-802  Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC) zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base T... není známa.

 

Popis produktu Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC): Specifikace Protocol IEEE 802.3u, 100Base-FX, 100Base-TX Connectors and Cables: Twisted Pair STP RJ45, Category 5 (EIA/TIA 568) Multi-mode Fiber 50/125, 62.5/125 _m Single-Mode Fiber 9/125 _m Supp... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC) zatím nemá žádné recenze. Buďte první a napište recenzi.

;