Planet GT-702, 1000baseT/SX

Planet GT-702, 1000baseT/SX zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet GT-702, 1000baseT/SX není známa.

 

Popis produktu Planet GT-702, 1000baseT/SX: Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / 1000Base-SX. Převádí optický Ethernet 1000Base-SX na metalický. Dosah 550 m multi mode. Konektory SC. Konvertor pro prechod mezi multi módovým a metalickým ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Planet GT-702, 1000baseT/SX - popis

nahoru

Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / 1000Base-SX. Převádí optický Ethernet 1000Base-SX na metalický. Dosah 550 m multi mode. Konektory SC. Konvertor pro prechod mezi multi módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení až na 550m na strane multi módového vlákna a 100m na strane metalického spoje. Hlavní vlastnosti 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode i multimode, Dosah: multimode, dle prumeru vlákna 50 _m - 500 m; 62,5 _m - 220 m 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab , AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps) SC konektory napájení z externího adaptéru

Výrobce Planet

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Planet GT-702, 1000baseT/SX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Síťové karty, Switche, Ostatní aktivní prvky.

Nejlevnější Planet GT-702, 1000baseT/SX akční ceny - Levné Planet GT-702, 1000baseT/SX

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Planet GT-702, 1000baseT/SX stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Planet GT-702, 1000baseT/SX najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Repeatery, transceivery, konventory.


;