Planet GT-702, 1000baseT/SX

Planet GT-702, 1000baseT/SX zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Planet GT-702, 1000baseT/SX není známa.

 

Popis produktu Planet GT-702, 1000baseT/SX: Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / 1000Base-SX. Převádí optický Ethernet 1000Base-SX na metalický. Dosah 550 m multi mode. Konektory SC. Konvertor pro prechod mezi multi módovým a metalickým ... > více informací

 
Nová recenze Přidat textovou recenzi Přidat video recenzi Přidat odkaz na recenzi

Planet GT-702, 1000baseT/SX zatím nemá žádné recenze. Buďte první a napište recenzi.

;