Slevy - Repeatery, transceivery, konventory

- 16 %

Repeatery, transceivery, konventory TP-link

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu ... více

od 505,09 Kč původně598,00 Kč
- 6 %

Repeatery, transceivery, konventory TP-link

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prost... více

od 599,00 Kč původně638,00 Kč
- 6 %

Repeatery, transceivery, konventory Sonos

S bezdrátovým můstkem Sonos Boost dostáváte základní prvek pro vytvoření domácí sítě, tedy pro připojení systémů Sonos do bezdrátové sítě SonosNet. Poskytuje pokrytí wifi signálu v úhlu 360°, a to i přes stěny a stropy, a neutralizuje rušení sítě z jinýc... více

od 2 999,00 Kč původně3 190,00 Kč