Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Aktivní prvky >

Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
Nalezeno 33 produktů

Gembird WNP-RP-002

Gembird Výrobce

300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami - podporuje všechny IEEE802.11b/g/n WiFi standardy - Maximální WLAN bezpečnost skrze protokoly WPA2, WPA a WEP(128/64) - může být použito i jako router - v módu "repeater" může LAN port sloužit k drátovému ... více

od 319 Kč do 379 Kč

NETGEAR EX6200-100PES

Netgear Výrobce

WiFi Technology 802.11ac WiFi PerformanceAC1200 (300 Mbps+900 Mbps)† WiFi Band Dual Band 2.4 & 5GHz Number of Ethernet Ports Five (5) 10/100/1000 Ethernet ports with auto-sensing technology Number of USB Ports One (1) USB 3.0 port Key Features Extends ... více

od 2 965 Kč do 3 411 Kč

Sonos BOOST

Sonos Výrobce

S bezdrátovým můstkem Sonos Boost dostáváte základní prvek pro vytvoření domácí sítě, tedy pro připojení systémů Sonos do bezdrátové sítě SonosNet. Poskytuje pokrytí wifi signálu v úhlu 360°, a to i přes stěny a stropy, a neutralizuje rušení sítě z jinýc... více

3 190 Kč

TP-LINK TL-SM311LM

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu ... více

od 598 Kč do 1 215 Kč

TP-LINK TL-SM311LS

TP-link Výrobce

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prost... více

od 702 Kč do 1 127 Kč
Nezařazené produkty z kategorie Repeatery, transceivery, konventory

Dálkový ovladač AirMouse + bezdrátová klávesnice QWERTY, 2.4 GHz, ovládání kurzoru pohybem ruky Oboustranný ovladač Venztech VZ-RK spojuje hned 3 zařízení do jednoho a usnadňuje tak ovládání multimediálního centra Venztech.Unikátní oboustranný... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Bluetooth sluchátka s integrovaným mikrofonem, Bluetooth 4.1, redukce šumu CVS 6.0, XBoost Bass Sound, 20 Hz-20KHz, Multipoint spárování až 2 zařízení, výdrž na baterii až 5 hod, podpora profilů HSP, A2DP, AVRCP, DI, odolné stříkající vodě nebo potu ... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Bluetooth sluchátka s integrovaným mikrofonem, Bluetooth 4.1, vestavěný magnet ve sluchátkách, redukce šumu CVC 6.0, XBoost Bass Sound, 20 Hz-20KHz, Multipoint spárování až 2 zařízení, výdrž na baterii až 5 hod, odolné stříkající vodě nebo potu ... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Bluetooth sluchátka s integrovaným mikrofonem, Bluetooth 4.1, vestavěný magnet ve sluchátkách, redukce šumu CVC 6.0, XBoost Bass Sound, 20 Hz-20KHz, Multipoint spárování až 2 zařízení, výdrž na baterii až 5 hod, odolné stříkající vodě nebo potu ... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Bluetooth sluchátka s integrovaným mikrofonem, Bluetooth 4.2, vestavěný magnet ve sluchátkách, redukce šumu CVC 6.0, XBoost Bass Sound, 20 Hz-20KHz, Multipoint spárování až 2 zařízení, výdrž na baterii až 5 hod, odolné stříkající vodě nebo potu ... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Dálkový ovladač AirMouse + bezdrátová klávesnice QWERTY, 2.4 GHz, ovládání kurzoru pohybem ruky Oboustranný ovladač Venztech VZ-RK spojuje hned 3 zařízení do jednoho a usnadňuje tak ovládání multimediálního centra Venztech.Unikátní oboustranný dálkový o... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

,,Obousměrný SPF modul WDM ,,TL-SM321A ,,,,Obousměrný SPF modul WDM,,Podporuje obousměrnou tec

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

,,Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM ,,TL-SM321B ,,,,Obousměrný SPF modul WDM,,Podporuje obo

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

,,3m kabel s přímým připojením SFP+ ,,TXC432-CU3M ,,,,Konektor SFP+ na obou stranách,,10 gigab

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

,,1m kabel s přímým připojením SFP+ ,,TXC432-CU1M ,,,,Konektor SFP+ na obou stranách,,10 gigab

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

,,2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul ,,TX432 ,,,,2x 10G SFP+ sloty,,Kompatibilní s více modely

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-SR ,,,,Transceiver SFP+ LC s více režimy,,Maximálně fl

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-LR ,,,,Transceiver SFP+ LC s jedním režimem,,Maximálně

Doprava: neudáno
Dostupnost: Do 3 dnů

Bluetooth sluchátka s integrovaným mikrofonem, Bluetooth 4.1, redukce šumu CVS 6.0, XBoost Bass Sound, 20 Hz-20KHz, Multipoint spárování až 2 zařízení, výdrž na baterii až 5 hod, podpora profilů HSP, A2DP, AVRCP, DI, odolné stříkající vodě nebo potu ... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

Dálkový ovladač - bezdrátová klávesnice s touchpadem, 2.4 GHz Univerzální bezdrátovou klávesnici s touchpadem využijete pro pohodlné ovládání chytrých televizí a přehrávačů se systémem Android, multimediálních počítačů (HTPC), notebooků i herníc... více

Doprava: 58 Kč
Dostupnost: Skladem

TP-Link TL-SM321A, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1550nm, 1.25Gbps

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

Rozšiřuje pokrytí signálem bezdrátové sítě,,Univerzální kompatibilita,,Snadná instalace - není

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem

TP-Link MC200CM, Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,55 km, 850 nm, Multi-mode

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

TP-Link MC220L, Transceiver, 1000TX/1000FX, 9V, 1000Mbps, SFP, RJ45

Doprava: neudáno
Dostupnost: Info v obchodě

Rozšiřuje pokrytí signálem bezdrátové sítě,,Univerzální kompatibilita,,Snadná instalace - není

Doprava: neudáno
Dostupnost: Skladem
1 | 2 | další »

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Repeatery, transceivery, konventory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Routery nebo Firewally, Switche, Ostatní aktivní prvky.

Repeatery, transceivery, konventory

Hledáte nejlevnější repeatery, transceivery, konventory? U nás si vyberete. Kategorie repeatery, transceivery, konventory obsahuje aktuálně 33 produktů. Zobrazené repeatery, transceivery, konventory je možno dále filtrovat dle výrobců nebo řadit dle ceny. HLEDEJCENY.cz Vám nabízí vyhledávání, porovnávání, seznam zboží a obchodů, které repeatery, transceivery, konventory prodávají. Vybírejte dle mnoha parametrů. Procházejte vybrané kategorie s akčním a nejlepším zbožím od různých výrobců. Nejlevnější výrobky pro Vás vybírají HLEDEJCENY.cz. Najdete u nás nejlevnější repeatery, transceivery, konventory, porovnání cen a slevy. Nákup levně, srovnání cen, sleva, prodej, levné repeatery, transceivery, konventory. Zobrazit nepřiřazené produkty v této kategorii